Zajmujemy się fotografią i filmem z czystej pasji. Zawsze dążymy do perfekcji chcąc jak najlepiej oddać rzeczywistość. Aby móc sprawnie kreować nasze pracę, korzystamy z najwyżej klasy kamer oraz lustrzanek cyfrowych wraz z kompletem obiektów co zapewnia nam szybkość i dokładność. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem oferty tak aby w pełni wykorzystać możliwości jakie tkwią we współczesnym zapotrzebowaniu usług fotograficznych. Ofertę kierujemy do wymagających, którzy cenią sobie jakość wykonywanych fotografii.

Fotografia zawitała w nasze życie kilka lat temu, to dla nas ciągłe poszukiwanie dobrego ujęcia, to wieczny pośpiech w rytmie pór roku za pojawiającymi się wiosną kwiatami, za letnią falą, za jesiennym liściem i zimowym szronem. To przygoda zaczynająca się o wschodzie słońca, które nigdy nie zachodzi.

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę fotograficzną. Wszystkie zdjęcia i ujęcia wykonujemy osobiście, czasami w trakcie sesji plenerowych towarzyszy nam asystent. Staramy się zawsze pracować we dwoje, zapewnia nam to bezpieczeństwo uchwycenia momentów. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze pomysły i sugestie. Szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz odbiór swoich prac, dlatego bardzo ważnym elementem jest osobisty kontakt. Podczas spotkania przedstawiamy portfolio i omawiamy szczegóły.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Ania i Krzysztof 🙂