4k
      Nasze podziękowania dla rodziców są całkiem inne niż te które znajdziecie w Internecie. Do każdych zdjęć przygotowujemy się skrupulatnie - obmyślamy historię, małą fabułę i wplatamy ją w Wasz pomysł. Wszystko po to aby Wasze podziękowania były wyjątkowe.  Staramy się niczego nie powielać przez co Wasz film staje się unikatowy!  Film z podziękowań dla rodziców jest dla Was i zostaje Wam na pamiątkę, ponadto film żyje Waszą opowieścią. Forma podziękowań dla rodziców przyjęła się na weselach bardzo szybko i jest nadal praktykowana. Gdy tylko będziecie gotowi i chętni na wyzwanie to można osiągnąć naprawdę zdumiewający efekt. W ten sposób będziecie mogli mile zaskoczyć nie tylko swoich rodziców, ale również wszystkich gości weselnych. Zachęcamy do zrealizowania filmu, którego rodzice na pewno nie zapomną. Za co można dziękować? zerknij na dół strony 🙂 Filmowe podziękowania dla rodziców to wspaniały prezent dla Was samych, a sama realizacja to niesamowita przygoda! Z pewnością nie będziecie też zestresowani podczas realizacji takiego filmu, gdyż już na samych zdjęciach jest bardzo wesoło ! 🙂

Filmowe podziękowania dla rodziców

Zakres działań:

 • Realizacja Podziękowań dla rodziców w formie teledysku
 • Czas realizacji zdjęć: od 1h do 5h
 • Najpóźniej realizacja może odbyć się 24h przed weselem ( spokojnie zdążymy !!! ) 🙂
 • Miejsce realizacji dowolne do uzgodnienia
 • Czas oczekiwania na gotowy film – od 12 godzin !

 


Otrzymujecie:

 • Film z podziękowań dla rodziców: 3-5 min,
 • Gotowy film najwyższej w jakości 4K, lub Full HD
 • Prywatną stronę z linkiem do filmu.

 • Tytuł: Podziękowania dla rodziców  - Monika i Łukasz
 • Miejsce: Jura krakowsko-częstochowska
 • Jakość: 4K, SUHD, Full HD, SLOW MOTION.

Tak bawiliśmy się z Moniką i Łukaszem podczas filmowania ujęć na jurze krakowsko-częstochowskiej ! Jest ciekawie i zaskakująco! Przede wszystkim została zachowana dynamika co sprawia że film ogląda się bardzo przyjemnie. Polecamy obejrzeć w jakości 4K gdyż wtedy można dostrzec naprawdę wysoką jakość filmu. Film realizowany kamerami.


Ponownie goście byli zachwyceni ! Było dużo śmiechu, a na końcu łzy ! Niebawem będziecie mogli zobaczyć reakcję gości na weselu w połączeniu z podziękowaniami! Zapraszamy do oglądania 🙂 Krótka fabuła i dobry pomysł to gwarancja udanej zabawy!


 • Tytuł: Podziękowania dla rodziców  - Ewelina i Darek
 • Miejsce: Jura krakowsko-częstochowska
 • Jakość: 4K, SUHD, Full HD, SLOW MOTION.

Tym razem było zupełnie inaczej... Darku i Ewelino dziękujemy za możliwość realizacji tych podziękowań. Emocje i uczucia sprawiły że łza się w oku kreci. Dziękujemy za czerwoną kanapę na pięknej Jurze krakowsko-częstochowskiej. Zapraszamy do oglądania, efekt jest bardzo zaskakujący 🙂 Zobaczcie sami ! Film realizowany za pomocą kamer.


Nietypowe podziękowania dla rodziców w górach, W tle piekne widoki otaczających gór, a także owce pasące się na łące ! 🙂 Polecamy obejrzeć w jakości 4K gdyż wtedy można dostrzec naprawdę wysoką jakość filmu. Film realizowany kamerami.


Za co można dziękować rodzicom:

1. Miłość
2. Życie
3. Za nią / niego
4. Rodzeństwo
5. Zwierzęta
6. Ciepło rodzinne
7. Cierpliwość
8. Wiarę
9. Opiekę
10. Zaufanie
11. Wsparcie
12. Kucyki i warkoczyki 🙂
13. Wspaniałe dzieciństwo
14. Mądrość i tolerancję
15. Ciepło rodzinne
16. Spełnianie marzeń
17. Dobre rady
18. Rozmowy bez końca
19. Szacunek do ludzi/ siebie
20. Stawianie poprzeczki
21. Kary i nagrody
22. Zabawki/ gry planszowe/ karty/ puzle/ szachy
23. Wakacje/ wycieczki
24. Pasje
25. Wykształcenie
26. Dobre geny / Blond włosy/ Długie nogi/ Śliczny nosek...
27. Stroje na bale przebierańców
28. Jedzonko/ Obiadki/ Słoiki/ coś dobrego 🙂
29. Ciepłą herbatę
30. Przytulanie i całowanie
31. Fajny pokoj
32. Komputer/ wolk man/ mp3
33. Samochód
34. Mieszkanie
35. kieszonkowe
36. Wesele
37. Odbieranie i zawożenie na imprezy
38. Słodycze
39. Wolność wyboru
40. Wychowanie w wierze
41. Gust muzyczny
42. Przekazanie wartości
43. Wspólny czas
44. Odporność na stres
45. Modne ciuchy
46. Gadżety
47. Wiarę że wszystko jest możliwe
48. Nowe telefony
49. Paliwo do samochodu
50. Uśmiech
51. Nieustającą pomoc
52. Ciepłe gatki
53. Skarpetki i sweterki pod choinką 🙂
54. Za noszenie na barana
55. Za naukę gry w kręgle
56. Za czerwony samochodzik 🙂
57. Za pomoc finansową
58. Za psa

Opracowanie własne: Podziękowania dla rodziców

Jako jedni z nielicznych realizujemy filmy przy użyciu profesjonalnych kamer (zdjęcia powyżej) rejestrujących obraz w rozdzielczości 4K, SUHD, (4096x20160p). Jest to obecnie najwyższa jakość (lepsza od FULL HD) gwarantująca nieskazitelną i plastyczną głębie obrazu dosłownie taką jak w kinie! Przykład podziękowań dla rodziców w 4K .

Filmowanie lustrzankami oczywiście było i jest zaletą (na Państwa potrzebę możemy realizować materiał filmowy lustrzankami), jednak dzisiejsze kamery mają równie piękna i płytką głębie ostrości za sprawą bardzo dobrych matryc i obiektywów. Co najważniejsze, kamery filmowe mają możliwość realizacji obrazu w zwolnionym tempie do 240 klatek na sekundę! Kamery dają większy komfort pracy przez co operator może wyłącznie skupić się na realizacji obrazu, a nie szukaniu opcji w menu lustrzanki ! Na co dzień od 2005 roku pracujemy dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych więc kamery nie są nam obce. 

Każda realizacja zostaje poddana postprodukcji w celu dostosowania odpowiednich wartości balansu bieli, filmowych efektów, kolorów czy tez dodania samych napisów. Tworzymy kopie zapasową materiału, a sam gotowy film jest wysyłany na serwery w celu kopii zapasowej oraz możliwości łatwego podzielenia się materiałem z rodziną i znajomymi. Nie muszą się Państwo obawiać o utratę filmu :)

 

aby w przyszłości bezpośrednio trafić do naszej strony http://zaczarowanachwila.pl następnym razem wyszukaj nas wpisując:

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ŚLĄSK, KAMERZYSTA KATOWICE, DZIĘKUJEMY RODZICOM CZĘSTOCHOWA, TELEDYSK Z PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW lub KAMERZYSTA ŚLĄSK

 

Miejscowości w okolicy, które obsługujemy: Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Lędziny, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Kozy, Krzepice, Lędziny, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.
Słowa kluczowe: Filmy sferyczne, panorama 360, film 360, Film z wesela 360 sopni, Fotografia Ślubna Katowice, Fotografia weselna ślaskie, Zdjęcia ślubne, Fotograf Katowice, Fotograf Mikołów, Videofilmowanie, wideofilmowanie, kamerzysta, video, wideo, wesele, ślub, kamera, full HD, kamera, filmy ślubne katowice, kręcenie filmów ślubnych katowice, teledysk ślubny katowice, reportaż ślubny katowice, reportaż ślubny katowice cennik, wideofilmowanie katowice, profesjonalne wideofilmowanie katowice, kamerzysta na wesele katowice, dobry kamerzysta na wesele katowice, kamerzysta na wesele gliwice, kamerzysta na wesele śląsk